ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР У КОШИКУ

СОКИРА - ЛАМ - КИРКА - ПАРАКОРД MIL-TEC + ЧОХОЛ 15508500

1 040,00 ₴
Немає у наявності
SKU
2001-3123001
Сокира, лам, кирка, паракорд Mil-Tec + чохол 15508500

Легка сокира військового призначення. Продукт німецької компанії Mil-Tec. Адаптований до використання класичної та відпрацьовувальної техніки кидка (томагавк). Ідеально підходить для виживання або кемпінгу, легкий, маленький і добре збалансований. Міцна конструкція Full Tang. Сокира потрібна для заготівлі дров для багаття, він допоможе побудувати Пінсер або розчистити місце намету. Крім класичного використання, має функції шампура для колення дров, кирки для копання в твердому ґрунті та ламання. У комплекті зручний чохол.

Сокира повністю виготовлена з неіржавкої сталі. Чорне матове покриття зменшує відбиття світла та додатково захищає від корозії. Конструкція Full Tang — цілісний шматок сталі на всю довжину. Ручка з паракорду машинного плетіння. Нековзна текстура ручки, отримана завдяки правильному плетінню волосіні, забезпечує зручний хват і безпеку використання. Паракорд добре поглинає вібрації, що виникають у процесі подрібнення. Волосінь Паракорд (парашує) дуже міцна та стійка до зовнішніх чинників, після розплутування може стати в пригоді для побудови укриття або як запасний шнурок.

Головка доповнена довгим рожном, що дає змогу виконувати важку роботу. Шип має гостре вістря та хибне лезо, що подвоює шанс правильного потрапляння в ціль під час кидання. Наконечник додатково навантажує головку, підвищуючи ефективність рубання. Пряме заточування, гладке лезо легко заточується. Довгий клин збільшує проникну здатність сокири. Отвір у голові зручний для підвішування сокири на гачок. У нижній частині колодки є універсальний ламік для піддягання та відламування, доповнений лапою (клиноподібною щелепою) для висмикування цвяхів.

Чохол виготовлений із міцного нейлонового матеріалу. Внутрішня пластикова вставка надає ножам жорсткості та захищає їх від бруду та порізів лезом. Шви, що піддаються прорізанню, закріпили заклепками, що обмежують контакт сокири зі швами. Краї матеріалу фіксуються тасьмою. Петля для ременя дає змогу носити або повісити його на рюкзак. Зручна фіксація сокири від втрати, 3 міцні клямки.

продукт німецької компанії Mil-Tec
універсальний сокирка з киркою/вертелом
підходить для метання (томагавк), добре збалансований
функція ламання та кігтів для висмикування цвяхів
рекомендується для виживання та туризму
для подрібнення, подрібнення, викопування, копання та колення
легкий і компактний
міцна конструкція Full Tang
неіржавка сталь
чорне сатинове покриття
петелька для підвішування на гачок
зручна ручка з паракорду
ручка поглинає вібрації
можливість розплутування лінії
міцний нейлоновий чохол
пластикове посилення/захисна вставка
заклепки для захисту швів
захист із 3 засувками
петля для ременя: 55 мм
загальна довжина: приблизно 27,5 см
довжина ручки: приблизно 23 см
довжина захоплення: приблизно 12,5 см
вага: приблизно 350 г
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:СОКИРА - ЛАМ - КИРКА - ПАРАКОРД MIL-TEC + ЧОХОЛ 15508500
Ваша відгук

Переглянути товар СОКИРА - ЛАМ - КИРКА - ПАРАКОРД MIL-TEC + ЧОХОЛ 15508500 в інших категоріях

  • Військторг
    > Для виживання >СОКИРА - ЛАМ - КИРКА - ПАРАКОРД MIL-TEC + ЧОХОЛ 15508500

Альтернативні товари

Більше товарів бренду Mil-Tec

Copyright © 2023 Military Valley.