ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР У КОШИКУ

Ремінно-плечова система (РПС) РГ6294

2 860,00 ₴
Немає у наявності
SKU
2000-13869

РПС складається з двох елементів:

  • жорсткий посилений пояс з анатомічною конструкцією та комірками системи MOLLE для фіксації підсумків. Ширина пояса - 12-16 см. Для рівномірного притиску, по всій довжині пояса вшита ремінна стропа шириною 5 см. Плечові лямки кріпляться до пояса за допомогою двощілинних пряжок. Центральний нагрудний ремень не вшитий у конструкцію і при необхідності може бути від'єднаний. CORDURA 500D;
  • посилені ремінні стропи.

Внутрішній матеріал: 3D-сітка товщиною 3 мм для відведення вологи та запобігання прінню.

Наповнювач:

  • Пояс має жорсткий посилений каркас і дозволяє розмістити необхідну кількість будь-якого навісного обладнання без перекручування та деформації основи. До тіла прилягає закритокомірчаста піна товщиною 10 мм, яка разом із зовнішньою 3D-сіткою створює пружну демпферну кулю.

Фіксація. Тактичний пояс фіксується на талії за допомогою ремінної стропи та фастекса шириною 5 см. Дана ремінна стропа має цільну конструкцію та вшита зсередини по всій довжині пояса для його рівномірного притиску до тіла. Регулювання під потрібний розмір проводиться за допомогою допоміжних двощілинних пряжок, які дозволяють підігнати РПС по обхвату в більшу сторону в діапазоні до 50 см. Плечові лямки скріплюються з поясом через двощілинні пряжки. між собою за допомогою ремня із фастексом шириною 2,5 см.

 

 

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Ремінно-плечова система (РПС) РГ6294
Ваша відгук

Переглянути товар Ремінно-плечова система (РПС) РГ6294 в інших категоріях

Альтернативні товари

Copyright © 2023 Military Valley.