ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР У КОШИКУ

Ніж alpha black ВТ7823

2 070,00 ₴
Немає у наявності
SKU
2000-24817

Alpha – клинок форми, що звужується до вістря, має чудову проникаючу здатність. Частина обуха має додаткове заточування для перерубування дроту, розтин цинків з патронами та інших завдань. Сталь даної модифікації - винайдена в Японії високоякісна AUS-8, володіє чудово збалансованими властивостями. вона має досконалу ергономіку.

Конструкція ножів проста, але максимально міцна: накладки рукояті, виготовлені з Kraton, відомого своєю зносостійкістю до стирання та підвищеними фрикційними якостями, прикручені до суцільнометалевого хвостовика різьбовими стяжками, а також додатково проклеєні. Варто відзначити, що рукоятка ідеально сумісна з тактичними рукавичками. Безпека при бойовому застосуванні ножа забезпечує форма рукояті. У ролі обмежувача використаний виступ на п'ятій клинку та підпальцеве виїмка. Вирізи на підпальцевій виїмці продовжені на бічну поверхню плашок, утворюючи в гирлі рукояті подібність гарди. Два вирізи на бічних поверхнях накладок, більш глибокі у наверша, підкреслюють стрімкість форм, а також тоншають рукоятку в поперечній площині, покращуючи утримання при колючому ударі, створюючи той же конічний ефект, а також оберігають рукоятку від провертання в руці.

Підпальцева частина рукояті досить широка, і дозволяє перехоплювати ніж ближче до обмежувача, або, навпаки, ближче до наверша, що збільшує довжину важеля при ударі, що рубає.

З боку наверша є металевий виступ для завдання удару. Він має заокруглену форму і не заважає при роботі хватом з упором долоні в рукоятку.

Усі клинки серії мають товщину близько 5 мм - це забезпечує високу міцність ножа при поперечних навантаженнях і надає ножу необхідну масивність, потрібну при нанесенні колючого удару.

Ножі комплектуються піхвами, адаптованими під систему кріплення MOLLE. При проектуванні піхв враховувався ряд вимог, щоб відповідати жорстким стандартам НАТО: ніж повинен бути безшумний при носінні, вставлятися в піхви будь-якою стороною, надійно фіксуватися не менш як двома точками кріплення. В результаті вийшли багатофункціональні піхви, з можливістю носіння ножа рукояттю вгору, або рукояттю вниз, що зручно розміщуються на поясі або елементах розвантажувальної системи. Також просунувши ремінець у нижню смужку MOLLE із задньої сторони, чохол може додатково бути закріплений на стегно.

Ніжні складаються з багатофункціонального нейлонового підвісу та закріпленого в ньому вкладиша зі склонаповненого поліаміду. Ніж фіксується у вкладиші спеціальними виступами, що входять у поглиблення підпальцевої виїмки рукояті. Передня частина клинка при цьому фіксується спеціальним затискачем, що знаходиться в поглибленні вкладиша, щоб уникнути бовтання клинка при носінні.

На чохлі передбачено розміщення додаткових підсумків з додатковими інструментами, комплектом НАЗ, заточувальним пристосуванням, ліхтарем, мультитулом або складним ножем для дрібних робіт. Кріплення здійснюється за допомогою смужок MOLLE і практично будь-який MOLLE-сумісний підсумок (наприклад, тактичні чохли деяких моделей Leatherman або ліхтарів Fenix) може бути закріплений

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Ніж alpha black ВТ7823
Ваша відгук

Переглянути товар Ніж alpha black ВТ7823 в інших категоріях

  • Військторг
    > Ножі >Ніж alpha black ВТ7823

Альтернативні товари

Copyright © 2023 Military Valley.