ЗНИЖКА 5% НА ДРУГИЙ ТОВАР У КОШИКУ

Адаптер кріплення чебурашки ВТ6571

1 100,00 ₴
Немає у наявності
SKU
2000-22224s1

Дозвольте представити вам наше унікальне Універсальне кріплення адаптера, яке стане незамінним помічником для будь-якого власника активних тактичних навушників. Наші кріплення "Чебурашки" розроблені з урахуванням потреб власників тактичних навушників різних виробників, таких як Sordin, 3M Peltor, Howard Leight Impact Sport, Walker`s Razor Slim та Earmor M31, M31H, M32, M32H.

Наше кріплення підходить до шоломів типу FAST, TOR-D, ACH MICH та інших шоломів з рейками ARC або Wendy M-LOK. Поворотна модель виготовлена з ударостійкого пластику та сталі, що забезпечує максимальну міцність та надійність кріплення. >

Наш комплект містить шестигранник, хрестову викрутку та винти/болті кріплення чашок до направляючої, а також перехідники для встановлення на рейки системи M-LOK. Для кріплення до навушників зі всього асортименту перехідників та кріплень необхідно використовувати лише 1 довгий болт + 1 перехідник з кожної сторони навушників. Решта перехідників використовується для кріплення адаптера до рейки M-LOK. Для встановлення кріплення на навушники необхідно прикласти деякі зусилля та користуватися довгим болтом та перехідником для фіксації.

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Адаптер кріплення чебурашки ВТ6571
Ваша відгук

Переглянути товар Адаптер кріплення чебурашки ВТ6571 в інших категоріях

Альтернативні товари

Copyright © 2023 Military Valley.